Dunk Line

Ücretsiz oyun
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 42.1 MB
  • Version 1.2
  • Dil İngilizce
  • Firma Ketchapp
Ses ve görüntü efektleri ile eğlenceli vakitler geçirebileceğiniz Dunk Line oyununda kendi çizginizi çizerek atışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Basketbol oynamayı seven kullanıcılar için geliştirilen Dunk Line oyunu, klasik basketbol oyunlarının aksine oldukça farklı bir yapıya sahiptir. Birbirinden zorlu seviyeleri ve eğlenceli etaplarıyla keyifli anlar yaşayabileceğiniz bu oyunda pek çok yeni basketbol topu yer alıyor!

Bir çizgi çizerek atışlarınızı yapabileceğiniz Dunk Line oyununda bombaları atlamayı sakın unutmayın. Aksi takdirde aynı bölümü tekrar oynamak zorunda kalabilirsiniz.

Gerçekçi sesleri ve sade görümü ile basketbol severler için mükemmel bir oyun olan Dunk Line, 2 ve 3 sayılık bölümlere de sahiptir.  Seviyeler ilerledikçe oyunun zorluk derecesi de artacağından topun açısını hesaplayarak basket olmasını sağlamanız gerekir.

Beceri ve zeka oyunu olan Dunk Line; heyecanlı bölümleri ile kullanıcılarına doyumsuz bir an yaşatıyor. Sizde tamamen ücretsiz olan bu oyunu cihazınıza yükleyin, zorlu seviyeleri başarılı bir şekilde tamamlayın!

 

 

 

 

 

 

 

Daha Fazla Göster
Dunk Line indir
DİĞER SÜRÜMLER